Reklam ürünleri
tasarlıyoruz ve üretiyoruz.

Hedefimiz modern tasarımlı ve dayanıklı kaliteli ürünler üretmek.
Tapp Endüstri olarak hayal gücünü tasarıma, tasarımı ürüne dönüştürmek için yeni teknoloji makine yatırımlarına devam etmekteyiz. Makine insan uyumu aşamasında sürekli eğitimler ve AR-GE çalışmalarına devam ediyoruz. Tek bir ürün için veya aynı üründen binlercesi için de aynı kaliteyi bu sayede korumaktayız. Ürün satış halkasının en sonunda bulunan son kullanıcıya da, reklam ajanslarına da ürünleri zamanında ulaştırmaktayız.

Ürün Ana Başlıklarımız

Mimari Yönlendirme Levhaları, İş Güvenliği Levhaları, Duvar Panoları, Broşürlük, Showboard, Reklam Panoları, Alüminyum & Krom Kutu Harf, Dijital-Sticker Baskı ve farklı sektörlere yönelik AR-GE ürünlerinleriyle birlikte şimdiden ürün gamımız 23.000’li rakamlara ulaştı.

Kendin Tasarla Modülü

tabela.com.tr adresimizde bulunan Kendin Tasarla özelliğiyle standart şablonlar veya kendi çizgileriniz, fotoğraflarınızla hazırlayacağınız tasarımı farklı ebat ve malzeme seçenekleriyle oluşturup anında satın alabilirsiniz.

Tüm Ürünleri Görüntüle

Neden Tapp Endüstri

Yeni ürünler sentezlemek için aralıksız çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bir ürünü en iyi şekilde ortaya çıkarmak için makine parkı, tasarım ve insan kaynaklarına önem vermekteyiz.
Makine Parkı

Tapp Endüstri, tasarımlarını gerçeğe dönüştürmek için son teknoloji araç-gereç ve makine parkı yatırımına önem vermektedir. Son bir yıl içerisinde yapılan yatırımlarla birlikte çalışma kapasitesini katlayarak arttırmıştır.

Tasarım

Tapp Endüstri satışa sunacağı her ürün için sade ve modern tasarımları ön planda tutmakta. Ürün tasarımı müşteriye özel olabileceği gibi kendi fikirleriyle de çeşitliliğini arttırmaktadır.

İnsan Kaynağı

İstenilen sonuçta ürün çıkarabilmek için insan kaynakları politikamızda kaliteye önem vermekteyiz. İyi bir üründe en önemli halka olarak gördüğümüz insan gücünü doğru şekilde sisteme entegre etmeye çalışıyoruz.